Inteligentny i Automatyczny System Marketingowy Dla Twojego Sklepu!

Zdobywaj nowych klientów i angażuj obecnych zmieniając ich istniejące karty płatnicze w uniwersalne karty lojalnościowo-rabatowe! Dołącz ZenCard teraz do swoich terminali płatniczych a całą resztą zajmiemy się już my.

Najefektywniejszy sposób pozyskiwania nowych klientów

ZenCard pozwala na pozyskanie nowych klientów poprzez wspólne promocje z Bankami ale także z sąsiadującymi z Tobą sklepami. Informacja o Twoich okazjach dociera do klientów dokładnie wtedy kiedy robią zakupy w Twojej okolicy!

Inteligentny i Automatyczny

ZenCard automatycznie analizuje i rozumie zachowanie klientów pomagając Ci ich podzielić na segmenty. Czy wiesz ile procent twoich przychodów dają klienci regularnie Cię odwiedzający? Kto jest Twoim najlepszym klientem? Jaki procent klientów robi zakupy w więcej niż jednej lokalizacji?

Mierzalny wzrost obrotów i zysków!

Połączenie dobrego zrozumienia zachowań klienta i możliwości automatycznej komunikacji z nim daje mierzalne rezultaty. Nasz dział obsługi klienta pomaga ci na każdym etapie wyciągnąć maksimum korzyści z systemu!

Przykładowe funkcjonalności ZenCard

Komunikacja SMS i Email

ZenCard pozwala automatyzować wysyłkę wiadomości SMS lub Email na podstawie analizy zachowania klienta. Możesz zachęcić klienta do szybszego powrotu automatycznym kuponem na następne zakupy z ustawionym optymalnym terminem ważności i limitem wartości transakcji.

Klienci wtedy kiedy potrzebni

ZenCard wie kiedy Twoi klienci robią zakupy określonej kategorii. Np. niektórzy jedzą lunch ok 12ej a inni ok 14ej. Jeśli wiemy, że masz mniej zamówień o określonej porze, możemy zachęcić do przyjścia klientów, którzy i tak wtedy będą jedli – damy im powód aby przyszli do Ciebie.

Pasywna anliza transakcji

Na wzrost lub spadek obrotów może wpływać wiele czynników. Pomożemy Ci zrozumieć czy Twoje akcje marketingowe, nawet tak małe jak wystawienie standu przed sklepem, wpływają na to jakich masz klientów. ZenCard rozumie kto przychodzi i kiedy wraca!

Nasz Customer Success Team pomoże Ci osiągnąć sukces z ZenCard!

 • Jarek
  Jarek
 • Sebastian
  Sebastian
 • Mariola
  Mariola
 • Kasia
  Kasia

Odezwij się do nas już dziś!

Skontaktuj się z nami przez email na adres sales@zencard.pl lub zadzwoń pod numer +48 222 139 289 i dołącz do grona firm, który czerpią zyski z automatyzacji marketingu lojalnościowego!

Poznaj taktyki lojalizacji i angażowania klientów. Jak wyciągnąć maksymalną wartość z własnego programu lojalnościowo-rabatowego?

Zapisz się do naszego newslettera!

* indicates required

Pisali o nas:

 • ZenCard sp. z o.o.
 • Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa
 • +48 222 139 289
 • kontakt@zencard.pl
startpath_web